ЗМІ про компанію Вікібізнес

Компанія Вікібізнес допомагає українському бізнесу піднятись у топ Google пошуку

Компанія Вікібізнес працює з 2010 року. Це найбільша та найстаріша в Україні агенція репутаційного менеджменту у Вікіпедії. За останній рік компанія написала та опублікувала понад 300 статей про компанії, стартапи, бізнесменів, політиків та селебрітіз. У 2019 році компанія залучила перші приватні інвестиції. Це дозволило побороти кустарний підхід, апгрейднути відділ маркетингу та вийти на іноземні ринки.

Чому Вікіпедія така важлива для вашого бренду?
Погодьтеся, коли ви шукаєте інформацію про якийсь продукт або людину, то скоріше за все будете гуглити її в інтернеті. В більшості випадків, у перших посиланнях користувач побачить статтю у Вікіпедії. Це через те, що кілька років тому Google підписав із Вікіпедією меморандум, за яким статті у Вікіпедії індексуються на самому верху пошукової видачі.

Все тому, що Вікіпедія – це найавторитетніше та найпопулярніше сучасне інтернет-джерело, де інформація викладена незаангажовано, сухо, нейтрально та в енциклопедичному стилі. У рейтингу Alexa вона займає почесне п’яте місце, після Google, YouTube, Facebook та Baidu. Крім того, Alexa Amazon та Siri від Apple також використовують вміст з Вікіпедії для відповіді на запитання своїх користувачів.

Стаття у Вікіпедії протягом кількох годин органічно потрапляє на верх першої сторінки результатів пошукової видачі. Усіма іншими способами цей результат можна досягти лише впродовж декількох років інтенсивної SEO-роботи з бюджетами у декілька десятків тисяч доларів. Сторінка про компанію у Вікіпедії формує миттєву репутацію та глобальне визнання. Це має далекосяжні переваги для залучення довіри клієнтів, впізнаваності бренду і легко позиціює компанію як топового гравця у своїй ніші.

Так, наприклад, Вікіпедією легко поміряти потужність бренду. Зрозуміти що у людей на слуху, що вони гуглять, чим цікавляться. Ось, наприклад, порівняння кількості переглядів сторінок за останній рік. Одразу можемо побачити Top of Mind бренди, які є флагманими у своїх нішах та ті компанії які активно ведуть мейдійні кампанії.

Продовження читайте на РБК Україна