ЗМІ про компанію Вікібізнес

Wikibusines зробив ребрендинг: новий логотип, естетика вікінгів та глобальна експансія

Компанія Wikibusines з 2010 року займається піаром та репутаційним менеджментом у Вікіпедії у регіоні Центрально-Східної Європи. З нагоди 11-річчя агенції, команда вирішила провести ребрендинг і стати Wikibusines — прибрати одну “s”, орієнтуючись на тренд оптимізації та есенціального мінімалізму.
Нову бренд-стратегію створював київський дизайнер Tony Gonzo (inst: @tony_gonzo_). В оновленому позиціюванні бренду комбінуються класика з модерном, лаконічність із креативністю, багаторічний досвід зі свіжістю поглядів, гібридний підхід до вирішення задач.
Логотип Wikibusines (Вікібізнес) — це назва компанії із закладкою для книги. Для трьох версій сайту логотип було адаптовано на англійську, українську та російську мови. Жовта закладка — яскравий акцент, який візуально довершує лаконічну назву. Раніше замість неї був знак сонця, але його вирішили замінити — менше символізму, більше прямої, відкритої комунікації. Закладка означає перехід процесу у результат, відбиток, який кожна особистість залишає по собі.

Продовження статті читайте на УКРІНФОРМ